Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Servis

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

Od idey po výrobu

Grafika a DTP Pokiaľ majú byť Vaše tlačové materiály reprezentatívne, a zároveň spĺňať svoj účel, je potrebné ešte pred tlačou všetko dôkladne naplánovať. Ak neviete ako na to, nechajte to na odborníka.

Navštívte nás a v príjemnom prostredí pri aróme lahodnej kávy s Vami radi preberieme Vaše požiadavky a očakávania na tlač letákov, katalógov, plagátov, či kníh. Radi Vám poradíme, ako pripraviť a následne vytlačiť Váš leták, katalóg, plagát, či knihu čo najefektívnejšie a najvhodnejšie.

Kompletný polygrafický servis tlačiarne Polygrafia Gutenberg pre Vás zahŕňa nasledovné tlačiarenské služby:
 • predtlačová príprava - poradenstvo, foto, grafický návrh a spracovanie na tlač, úprava obrázkov na tlač. Poradíme, navrhneme, nafotíme, pripravíme Váš leták, katalóg, prospekt, časopis, či knihu na tlač podľa Vašich požiadaviek.
 • samotná tlač - rotačná tlač, ofsetová hárková tlač, digitálna tlač, ďalšie možnosti tlače – flexotlač, sieťotlač, hĺbkotlač. Podľa druhu tlačoviny Vám odporučíme najvýhodnejší spôsob tlače.
 • potlačové spracovanie – laminácia, lakovanie, výseky, falcovanie, razba, vŕtanie, perforovanie, bigovanie, rôzne väzby, voňavá tlač. Vaše letáky, katalógy, prospekty, časopisy a knihy po tlači v prípade potreby ďalej upravíme.
 • expedícia a doprava - zabalíme a doručíme Vaše tlačoviny priamo k Vám, alebo Vašim klientom v rámci SR a ČR.
Bohaté skúsenosti nášho teamu a profesionálny prístup, ako aj plnenie dohodnutých termínov, sú zárukou, že aj Vy sa stanete spokojným a veríme, že aj dlhoročným klientom Polygrafie Gutenberg. Práve k dlhodobej spolupráci, obojstrannej spokojnosti a dlhoročným nadštandardným vzťahom smeruje naša snaha a kvalitný servis 365 dní v roku. Presvedčte sa o tom aj Vy!

Navštívte nás a nechajte sa inšpirovať...
Služba nás napĺňa radosťou!

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač vreckových kalendárikov
  Vreckové kalendáriky sú ďalšia praktická propagačná tlačovina reprezentujúca Vašu firmu. Náklady na spracovanie a tlač vreckových kalendárikov sú v porovnaní s nákladmi na tlač stolových kalendárov, prípadne tlač nástenných kalendárov oveľa nižšie

 • Veľkoplošná tlač
  Veľkoplošná tlač zahŕňa tlač máp, billboardy a bigboardy. Tlač na veľké plochy je využívaná hlavne na outdoorovú reklamu.

 • Tlač kalendárov a diárov
  Propagačné materiály splnia svoj účel, keď sú neustále na očiach zákazníkov, či dodávateľov. A to je vtedy, keď sú praktické. Kalendáre a diáre tento účel spĺňajú dokonale. O to väčší dôraz sa kladie na ich kvalitnú tlač

 • Tlač etikiet a samolepiek
  Etikety a samolepky majú široké využitie hlavne v potravinárskom priemysle, ale aj vo farmácii, stavebníctve, či iných odvetviach.

 • Tlač katalógov a prospektov
  Katalóg ako viacstránková reklamná tlačovina je reprezentatívnejším stvárnením jednoduchého ponukového listu. Katalóg obsahuje aj grafické stvárnenie produktu, čím reprezentačná schopnosť tejto tlačoviny rastie.

 • Tlač zakladačov, foldrov, obalov so záložkou
  Zakladač, folder, obal so záložkou je druhom výseku, ktorý je určený na zakladanie iných tlačovín a obsahuje výsek na vizitku

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!