Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Tlač katalógov a prospektov

ÚvodTechnické možnosti výrobyDoplnkové služby

Úvod - Tlač katalógov a prospektov

Katalóg ako viacstránková reklamná tlačovina je reprezentatívnejším stvárnením jednoduchého ponukového listu. Katalóg obsahuje aj grafické stvárnenie produktu, čím reprezentačná schopnosť tejto tlačoviny rastie. Katalóg slúži väčšinou na dlhšie časové obdobie, prípadne sezónnu. Aby katalóg svoj reprezentačný účel a dlhodobé použitie zvládol, je potrebné aby nielen jeho návrh a spracovanie, ale najmä tlač katalógu bola kvalitná. Tlačiareň Polygrafia Gutenberg Vám zabezpečí zaujímavé spracovanie a kvalitnú tlač katalógov a prospektov pre Vašich klientov.

Prospekt predstavuje jednoduchšiu verziu oproti katalógu. Prospekt je menejstránková tlačovina ako katalóg, spĺňa však rovnaký účel. Propagovať produkty a služby a informovať o ich vlastnostiach a výhodách. Kvalitná tlač prospektov je rovnako dôležitá ako kvalitná tlač katalógov, preto odporúčame obe tieto činnosti zveriť do rúk profesionálov.

V rámci tlače katalógov a prospektov Vám ponúkame aj potlačové doplnkové služby ako je prikladanie letákov, či prospektov ku katalógom, či distribúcia katalógov a prospektov na miesto podľa Vašej požiadavky.

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!