Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Servis

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

Od idey po výrobu

Grafika a DTP Pokiaľ majú byť Vaše tlačové materiály reprezentatívne, a zároveň spĺňať svoj účel, je potrebné ešte pred tlačou všetko dôkladne naplánovať. Ak neviete ako na to, nechajte to na odborníka.

Navštívte nás a v príjemnom prostredí pri aróme lahodnej kávy s Vami radi preberieme Vaše požiadavky a očakávania na tlač letákov, katalógov, plagátov, či kníh. Radi Vám poradíme, ako pripraviť a následne vytlačiť Váš leták, katalóg, plagát, či knihu čo najefektívnejšie a najvhodnejšie.

Kompletný polygrafický servis tlačiarne Polygrafia Gutenberg pre Vás zahŕňa nasledovné tlačiarenské služby:
 • predtlačová príprava - poradenstvo, foto, grafický návrh a spracovanie na tlač, úprava obrázkov na tlač. Poradíme, navrhneme, nafotíme, pripravíme Váš leták, katalóg, prospekt, časopis, či knihu na tlač podľa Vašich požiadaviek.
 • samotná tlač - rotačná tlač, ofsetová hárková tlač, digitálna tlač, ďalšie možnosti tlače – flexotlač, sieťotlač, hĺbkotlač. Podľa druhu tlačoviny Vám odporučíme najvýhodnejší spôsob tlače.
 • potlačové spracovanie – laminácia, lakovanie, výseky, falcovanie, razba, vŕtanie, perforovanie, bigovanie, rôzne väzby, voňavá tlač. Vaše letáky, katalógy, prospekty, časopisy a knihy po tlači v prípade potreby ďalej upravíme.
 • expedícia a doprava - zabalíme a doručíme Vaše tlačoviny priamo k Vám, alebo Vašim klientom v rámci SR a ČR.
Bohaté skúsenosti nášho teamu a profesionálny prístup, ako aj plnenie dohodnutých termínov, sú zárukou, že aj Vy sa stanete spokojným a veríme, že aj dlhoročným klientom Polygrafie Gutenberg. Práve k dlhodobej spolupráci, obojstrannej spokojnosti a dlhoročným nadštandardným vzťahom smeruje naša snaha a kvalitný servis 365 dní v roku. Presvedčte sa o tom aj Vy!

Navštívte nás a nechajte sa inšpirovať...
Služba nás napĺňa radosťou!

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač poštových obálok s potlačou
  Poštové obálky s potlačou sú jedným zo znakov firemnej kultúry. Už pri obdržaní obálky, bez toho, aby ju zákazník otvoril, vie, od koho zásielka prichádza

 • Veľkoplošná tlač
  Veľkoplošná tlač zahŕňa tlač máp, billboardy a bigboardy. Tlač na veľké plochy je využívaná hlavne na outdoorovú reklamu.

 • Tlač plagátov
  Plagát je vyvesené alebo nalepené verejné oznámenie. Plagáty sa väčšinou využívajú na viditeľných miestach v predajniach, výkladoch a na verejných priestranstvách a ich cieľom je propagácia akcií a rôznych podujatí.

 • Tlač puzzle a netradičných produktov – výroba z kartónu, výseky
  Neštandardné formáty tlače ako puzzle, hracie karty, pexeso, spoločenské hry, či fotorámiky vyrobené na mieru sa stávajú obľúbeným a žiadaným propagačným artiklom.

 • Reklamná tlač
  Na to, aby bola reklamná kampaň úspešná, je potrebné, aby mal určitú nielen kvantitatívnu, ale aj kvalitatívnu úroveň. To jej okrem iného zabezpečí aj kvalitná tlač. Reklamná tlač zameraná na tlač letákov, plagátov, katalógov, prospektov, či príbalových letákov

 • Tlač brožúr
  Brožúra je papierová forma reklamy. Aby Vaša firma pôsobila dôveryhodne, je vhodné zabezpečiť si kvalitne tlačené brožúry, ktoré vysvetľujú, kto ste, čo robíte, aké sú hlavné znaky Vášho produktu alebo služby a ich výhody

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!